ARIZA TESPİT BEDELİ ÖDEMEYİN

Alışveriş
21/02/2019 09:51
227

Haberin Videosu

https://fibertechbilisim.sahibinden.com/

FİBERTECH BİLİŞİM HİZMETLERİ

TECHNO CENTER

 

Bilgisayar Teknik Uzmanı Barış YILDIZ Bilgsayar kullanıcılarına çok özel bilgiler verdi...

Fibertech Bilişim Hizmetleri Techno Center Firma İşletmecisi Barış YILDIZ:

20 Yıldır sektörde olduğu belirten YILDIZ, Bilgisayar alacaklar öncelikle hangi amaçla kullanacaklarını alacakları firmaya mutlaka belirtmelidir,sonrasın da alacağınız bilgisayarın servis avantajlarını sorgulamaları yine bilgsayar kullanıcıları için önemli faktörlerden birtanesidir dedi.

Takibinde ikinci el bilgisayar satıcısı olduğunuda söyleyen YILDIZ ikinci el bilgisayar alacağınız zaman aldığınız firma en az bir yıl garanti vermelidir, yanlız güvenliğiniz açısından da ikinci el bilgisayarı tanımadığınız veya tanınmayan firmalardan almamanız yine kullanıcı açısından çok önemli olduğunu söyledi... YILDIZ Teknik servise götürdüğünüz bilgisayarlarınız içinde firma sizden arıza tespit bedeli isterse verilmemesi gerektiğini sorunu çözülen  arızanın da garanti yine teknik servis tarafından garantisinin alıması yaşanacak olan sorunları önlemiş olacaklarını belirtti...

Fibertech Bilişim Hizmetleri Techno Center Firma İşletmecisi Barış YILDIZ: Yapmış olduğumuz Görüntü ve röportajımızı daha detaylı izlemek isterseniz videomuza bakabilirsiniz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?    Bu Kategorideki Diğer Haberler