MODAYI HAFTALIK TAKİP EDİYORLAR

Alışveriş
31/01/2019 11:19
392

Haberin Videosu

MODAYI HAFTALIK TAKİP EDİYORLAR

 

 

Günlük giyimde bayanlara hitap eden ŞEN BUTİK,ürünlerinde rahat ,pamuklu,ve en önemliside tesettürde bayanların kendilerini rahat hissedecekleri modelleriyle ve kalitesiyle hizmette sınır tanımıyor..

Tesettür giyim mağazası olan ŞEN BUTİK'İN firma yetkilisi Aynur ŞEN bizlere aktardığı bilgilerle modayı haftalık takip ediyoruz ve bunun içinde neredeyse her hafta İstanbul'a ürünlerimizi almak ve görmek için gidiyoruz...dedi

Modanın her hafta değiştiğini ve bu değişimi sürekli ayak uydurmamızı gerektiğini bildiğimiz için ziyaretlerinizi ve moda takibimizi sürekli yapıyoruz.

ŞEN BUTİK'İN firma yetkilisi Aynur ŞEN,modanın rengi olan kırmızı,siyah,ve bunun takibinde gelen ve değişen tüm renk ve modellerin mağazamıza taşıyoruz.Gelen müşterilerimiz günün modasını bizlerle çok yakından takip edebiliyor.

ŞEN BUTİK'İN firma yetkilisi Aynur ŞEN,30 yıllık mağazacılık tecrübem ile şu anki bulunduğumuz mağazamızı oğlum Mahmut ŞEN ile işletiyor olmamız deneyimlerimize güç katıyor.Bunun nedeni ise oğlum Mahmut'un genç ve dinamik oluşu benim ise uzun yıllar bu sektördeki tecrübem ile büyük avantajlara olanak sağlıyor..

Modayı yakından takip etmek istiyorsanız bizler ŞEN BUTİK olarak sizler için yakından takip ediyoruz.Hepinizi mağazamıza bekliyoruz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?    Bu Kategorideki Diğer Haberler